KentBazaar

Hakkımızda

2015 yılından beri, aktif olarak facebook ve instagram üzerinden satış yapan firmamız, 2020 yılı itibari ile pazar yerlerinden de satış yapmaya başlamış bulunmaktadır. Her platformda satış yapan KentBazaar'ın tüm ürünlerine kendi sitemiz üzerinden, komisyonsuz ve daha uygun fiyata sahip olmanızı hedeflemektedir.

Neden Bİzi Seçmelisiniz?

Müşterilerimize ve çalışanlarımıza bir aile sıcaklığıyla yaklaşıp, para kazanmaktan ziyade insanların dostluğunu kazanmaya çalışıyoruz. Kişiye özel hediyelik ürünler konusunda yıllardır çalıştığımız müşterilerimizin hiçbirinin memnuniyetsiz ayrılmaması için elimizden geleni yapmaya çalıştığımızdan emin olabilirsiniz..

Kimler Bizi Seçmeli?

Sevdiği ve çevresindeki isanlara özel hediyeler arayan tüm herkesin ilk tercihi olmaktan gurur duyuyoruz. Kişiselleştirilmiş ürünlerin çeşitliliği konusunda gerçekten sektörün en iyileri arasında olduğumuzu iddia etmiyoruz. Çünkü gerçekten böyle. Bunu sizler tarafından duymak bizi her zaman onurlandırmıştır.

Hedeflerimiz Neler?

KentBazaar ekibi olarak bizlerin hedefleri satışını yaptığımız hediyelerin her birini kendi sevdiklerimize hazırlıyor gibi özenmek ve alaka göstermektir.Tek bir müşterimizin bile memnuniyetsiz ayrılmaması için elimizden geleni yapmak.. 

Tıkla İletişime Geç